Zapraszamy od poniedziałku do soboty

Informacje kontaktowe

Ogólnie o hakach holowniczych oraz ich montażu

Haki holownicze to urządzenia sprzęgające zespoły pojazdów, które przeznaczone są zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych. W naszej ofercie znaleźć można całą gamę różnych haków od wielu czołowych producentów w Polsce i na świecie.

Wszystkie haki, które oferujemy, posiadają niezbędne europejskie homologacje i są doceniane przez kierowców na na całym świecie. Wybór haka jest stosunkowo prosty – powinieneś określić do jakiego modelu

pojazdu jest Ci on potrzebny i co będziesz chciał do niego podłączyć. Po wyborze odpowiedniego haka warto skorzystać także z profesjonalnego montażu haków, który oferujemy.

Zainwestuj w swoje bezpieczeństwo

Korzystanie z pomocy profesjonalistów w dziedzinie haków holowniczych gwarantuje, że hak holowniczy zostanie zamontowany prawidłowo.

To bardzo ważne, aby zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich i korzystać z wysokiej jakości haków holowniczych oraz z profesjonalnej usługi jaką jest montaż haków, który oferujemy.

W procesie montażu wykorzystujemy naszą wiedzę i zalecenia producentów to daje pewność zadowalającego efektu i poprawnie przeprowadzonego montażu.

Montaż haków można podzielić na kilka etapów:

Dopasowanie odpowiedniego rozwiązania pod konkretny pojazd:

Często zdarza się, że mamy do czynienia z pojazdami lub hamaki o dość specyficznej budowie, dlatego do każdej wykonywanej przez nas usługi montażu haka podchodzimy indywidualnie. To gwarantuje poprawny montaż haka holowniczego i pozwala Ci cieszyć się efektem przez lata. Więcej informacji znajdziesz w zakładce poświęconej hakom holowniczym i wiązkom.

Dobranie odpowiedniej wiązki instalacji elektrycznej:

Wybór wiązki do haka jest niemal równie ważny jak wybór samego haka. W tym przypadku powinniśmy kierować się modelem samochodu oraz tym, jakie funkcje spełnia wiązka, np. światła cofania, czujniki parkowania czy ładowanie akumulatora przyczepy kempingowej. Więcej informacji znajdziesz w zakładce poświęconej hakom holowniczym i wiązkom

Ostrożny demontaż poszczególnych elementów pojazdu:

Ostrożnie zdemontujemy zderzak tylko oraz cały osprzęt, aby umożliwić precyzyjny montaż haka.

Montaż haka holowniczego:

Gdy mamy możliwość wygodnego dotarcia do odpowiedniego miejsca technologicznego, przeprowadzimy montaż haka – bezpieczny, szybki i zgodny z instrukcjami producenta.

Kontrola jakości podłączenia:

Na tym etapie sprawdzamy czy wiązka elektryczna i hak holowniczy zostały zamontowane prawidłowo i czy spełniają wszystkie przewidziane funkcje w poprawny sposób.

Montaż zderzaka tylnego:

Zamontujemy zderzak w sposób identyczny jak przed demontażem. Cały proces trwa kilka godzin, w zależności od rodzaju pojazdu, haka i wiązki.

Każda usługa montażu przeprowadzana jest profesjonalnie i szybko, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na demontaż, pomiary, szukanie odpowiednich narzędzi czy wertowanie kolejnych stron instrukcji – wystarczy, że zgłosisz się do nas!

image Wyślij zapytanie

Zostaw wiadomość oddzwonimy

    Zostaw kontakt