Zapraszamy od poniedziałku do soboty

Informacje kontaktowe

Czy potrzebujesz bagażnika rowerowego?

Jesteś pasjonatem wycieczek rowerowych? A może wybierasz się na wakacje w okolice, które warto zwiedzić na rowerze? Ciekawym pomysłem byłoby zabranie swojego roweru razem ze sobą – zawsze i wszędzie. Nie musisz zastanawiać się jak zabrać rowery ze sobą i rezygnować z części bagażu, żeby rowery zmieściły się do bagażnika – teraz możesz szybko, bezpiecznie i naprawdę łatwo transportować rowery na korzystając z platformy rowerowej!
Bagażniki rowerowe montujemy z tyłu pojazdu, zaraz za bagażnikiem, a wybór odpowiedniego bagażnika rowerowego to gwarancja wygody i bezpieczeństwa.

Jak wybrać odpowiedni bagażnik?

Może pojawić się pytanie – jak wybrać odpowiedni bagażnik rowerowy dopasowany do naszych potrzeb? Czy jest sens płacić za uchwyt za ponad 2000zł? Czy płacę tylko za markę i logo na bagażniku?

Przed wyborem bagażnika musimy zastanowić się ile rowerów mam zamiar przewozić oraz jaki budżet chcę na ten zakup przeznaczyć. Naturalni im więcej rowerów chcemy transportować, tym większa platforma jest na potrzebna, co wpływa także na cenę. Bagażniki rowerowe na haki występują w wersji na 2, 3 a nawet na 4 rowery, a ich cena waha się pomiędzy 800zł do nawet 3000zł

Wybór może nie być oczywisty, dlatego poniżej znajdziesz kwestię, które należy rozważyć przed zakupem, aby był on dla nas inwestycją a nie zbędnym wydatkiem.

Skontaktuj się z nami, odpowiemy sobie na parę pytań:

  • Czy bagażnik ma możliwość odchylania z rowerami?
  • Czy wyposażony jest w zabezpieczenia antykradzieżowe?
  • W jaki sposób montowany jest na haku?
  • Czy do jego montażu i demontażu potrzebuję narzędzi?
  • Jaka jest waga i nośność bagażnika?
  • Na ile rowerów przeznaczony jest dany model bagażnika rowerowego?
  • Czy mogę rozbudować bagażnik rowerowy o dodatkowe akcesoria?
  • Jakie są wymiary bagażnika?

Obecnie na rynku dostępna jest ogromny wybór bagażników rowerowych w przeróżnych wymiarach, kształtach i dodatkowych funkcjach. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bagażniki rowerowe czołowych polskich i światowych producentów, między innymi Peruzzo, Westfalia, Thule, Aguri, Interpack, Amos. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego dla ciebie bagażnika rowerowego – skontaktuj się z nami. Korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy pomożemy Ci wybrać bagażnik rowerowy dopasowany do Twoich potrzeb.

image Wyślij zapytanie

Zostaw wiadomość oddzwonimy

    Zostaw kontakt